HAKKIMIZDA

Kuruluş ve Tarihçe

Malatya Hayat Sağlık Hizmetleri A.Ş. 1997 yılında  Malatya'da kuruldu. Kurulduğu günden bu güne  Malatya'da sağlık alanında öncü olan şirketimiz, Sevgi Hastanesi, Sevgi Fizik Tedavi Merkezi ve Sevgi Tıp Merkezini kurdu. Şirketimiz Malatya'daki inşaat sektörüne yeni bir ufuk ve ilham kazandırmak adına Sevgi Yapı firmasını kurarak, Malatya'da inşaat sektöründeki güveninde adı oldu.

SEVGİ YAPI

Sevgi Yapı 2011 yılında, Malatya'da ki inşaat sektörüne yeni bir ufuk ve ilham katmak amacıyla  kuruldu. Kurulduğu günden beri yapmış olduğu Sevgi Hisar Konutları, Sevgi Safir Konutları ve Sevgi Saray Konutları ile halkımızın güvenini ve taktirini kazandı. Şirketimiz en son projesi Sevgi Konakları ile Malatya'daki konut anlayışını tamamen değiştirerek, yüksek standartlarda, kalitede ve konforda bir yaşam olanı kurmayı hedeflemiştir.

SEVGİ HASTANESİ

Sevgi Hastanesi 1998 yılında, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini Malatya’ya taşıma amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sürekli büyüyen, en son teknoloji ile kendini yenileyen Sevgi Hastanesi Malatya ve bölge halkının sağlık güvencesidir. Halen Kışla Caddesinde 6500 m2’lik kapalı alanı ile Malatya’nın en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır. Hastanemiz nezih ve ferah ortamı, güler yüzlü personeli, insana yaraşır sağlık hizmeti ile üzerine düşen görevi başarı ile devam ettirmektedir. 

SEVGİ FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

Malatya Hayat Sağlık Hizmetleri A.Ş nin temel stratejisi, sağlık sektöründe ki tüm sağlık hizmetlerini, sahip olduğu tüm tanı ve tedavi merkezleri ile ulaşabildiği her alana ve bölgeye, en iyi şekilde sunabilmektir.Sevgi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi bu strateji doğrultusunda 20 Mayıs 2000 yılında değerli halkımızın hizmetine sunulmuştur. Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi bu strateji doğrultusunda 20 Mayıs 2000 yılında değerli halkımızın hizmetine sunulmuştur. Merkezimiz 1000 m2’nin üzerinde kapalı alana sahip, çağdaş teknolojinin son ürünü cihazlar ile donatılmıştır. 1000 m2’nin üzerinde kapalı alana sahip, çağdaş teknolojinin son ürünü cihazlar ile donatılmıştır. Merkezimiz, güler yüzlü, alanında uzman doktor ve deneyimli fizyoterapist kadrosuyla, fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir. 

SEVGİ TIP MERKEZİ

Malatya Hayat Sağlık Hizmleri A.Ş’ nin katkılarıyla  değerli Malatya'mıza kazandırılmış en büyük sağlık yatırımlarından biride 05 haziran 2001 yılında hizmete giren Sevgi Tıp Merkezidir.Sevgi Tıp Merkezi;  modern ve teknolojik altyapı donanımı yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla Malatya'mıza yakışır sağlık hizmetini sunmaktadır.Bugün son derece nezih ve ferah ortama sahip merkezimizde, uzman kadromuzla yüksek standartlarda hizmet sunulmaktadır.